Powlekania

Tutaj 8 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji
 
Strona   1
Pokazuje produkty 18 w sumie 8
Punkty klejące

Punkty klejące

Wielodocelowe punkty klejące DotFix do wklejiwania załączników czy próbek do ulotek i czasopizm, wizytówek, instrukcji obsługi, listów, CD, etykiet informacyjnych, tymczasowej fiskacji w opakowaniu. Punkty klejące, punkty żelowe dostarczamy po 1000, 5000 i 8000 punktach oraz po 1500 na zwoju do pistoletu ręcznego.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.lepiky.cz  
Prezentacja firmy: Lepíky s.r.o.
Wysłać wiadomość Punkty klejące
BOPET folie

BOPET folie

Naszą specjalizacją są BOPET folie, są to dwu-osiowo orientowane folie poliethylenteraftalanowe, które przeznaczone są do spożywczego i przemysłowego zastosowania. Folie BOPET charakterystyczne są swą wytrzymałością i uniwersalnym zastosowaniem niemal do jakiegokolwiek produktu.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.bohemiatradecz.cz  
Prezentacja firmy: Bohemia Trade CZ s.r.o.
Wysłać wiadomość BOPET folie
Wycięcia formatowe

Wycięcia formatowe

Wycięcia formatowe odpowiednie są dla średnich i wielkich serii opakowań sprzedażnych i zbiorowych według Państwa zapotrzebowań. W wypadku zainteresowania oferujemy także luksusowe opracowanie wycięć formatowych z drukiem offsetowym. Wycięcia formatowe można łatwo i szybko złożyć do pożądanego kształtu.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Podorlická kartonážní spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Wycięcia formatowe
Stalowe taśmy do pakowania

Stalowe taśmy do pakowania

Stalowe taśmy do pakowania są punktowane. Stalowe taśmy do pakowania odpowiednie są do taśmowania ręcznego i maszynowego. Stałość wynosi 690-785 M, rozciągliwość 3%, średnica wewnętrzna 280, 350 mm, zewnętrzna do 600 nn, taśma posiada okrągłe brzegi.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: COMET OBALY, s.r.o.
Wysłać wiadomość Stalowe taśmy do pakowania
Taśmy klejące z nadrukiem

Taśmy klejące z nadrukiem

Prodkukujemy taśmy klejące z nadrukiem z PP lub folii PCV 3 rodzai klejow. Stosujemy 8 kolorów podkładowych na które drukujemy aż 3 bezpośrednie kolory. Taśmy klejące z nadrukiem Państwa firmy oraz teksty tworzą z anonimowego opakowania, opakowanie, które bardzo dobrze prezentuje Państwo.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: A.A. Potištěné lepicí pásky s.r.o.
Wysłać wiadomość Taśmy klejące z nadrukiem
Taśmy klejące

Taśmy klejące

Taśmy klejące z nadrukiem firmowym produkujemy z jakościowych materiałów. Obróbka powierzchniowa wykonywana przed nadrukiem taśm klejących gwarantuje niską hałaśliwość przy ich odwijaniu. Nadrukowane taśmy samoprzylepne z logiem są idealnym i tanim nośnikiem reklamy.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: A.A. Potištěné lepicí pásky s.r.o.
Wysłać wiadomość Taśmy klejące
Taśmy do pakowania

Taśmy do pakowania

Przez nas dostarczane taśmy do pakowania są alternatywą dla stalowych taśm. Są przeznaczone nie tylko do pakowania ręcznego, ale mogą być używane również w urządzeniach do pakowania. Taśmy sa produkowane ze surowca PP i PE w dwóch rodzajach: plecione taśmy i klejone taśmy do pakowania.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: VÁŽEME s.r.o.
Wysłać wiadomość Taśmy do pakowania
Taśmy wiążące dla belownic do prasowania odpadów

Taśmy wiążące dla belownic do prasowania odpadów

Sprzedajemy i dostarczamy taśmy wiążące przeznaczone do wykorzystania w belownicach do prasowania odpadów. Taśma wiążąca dla belownic jest wykonana z polipropylenu, głównym surowcem jest ropa. Taśma wiążąca dla belownic jest stabilna wobec działania promieni UV.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: VÁŽEME s.r.o.
Wysłać wiadomość Taśmy wiążące dla belownic do prasowania odpadów
Strona   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.