Podarunki marketingowe

 
Strona   1
Pokazuje produkty 16 w sumie 6
Szklane podarunki

Szklane podarunki

W naszym sklepie macie możliwość zakupić unikalne podarunki ze szkła na różnego rodzaju okazje, takich jak rocznice, urodziny, jubileusze, do celów reklamowych lub tak tylko dla pocieszenia. Szklane podarunki ze szkła od szklarzy czeskich.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Clarisima, s.r.o.
Wysłać wiadomość Szklane podarunki
Koszulki reklamowe z nadrukiem

Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadrukujemy czy uhaftujemy Państwu koszulki reklamowe z nadrukiem, mikiny, półkoszule, fleece, czapki i inne. Produkujemy i dostarczamy koszulki reklamowe z nadrukiem lub haftem również bez opracowania reklamowego. Następnie sprzedajemy luksusowe teczki skórzane i torby do notebooków
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Reklamní předměty ERSTERO
Wysłać wiadomość Koszulki reklamowe z nadrukiem
Pachnące kartki noworoczne

Pachnące kartki noworoczne

Jesteśmy producentem foto-aromatycznych wisiorków i przygotowaliśmy w tym roku dla Państwa nowość – pachnące kartki noworoczne. Nasze kartki noworoczne zawierają upominek. Tym upominkiem jest pachnący wisiorek, który nawiązuje do tematu kartki, według Państwa zlecenia.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Fresh print s.r.o.
Wysłać wiadomość Pachnące kartki noworoczne
Wisiorki aromatyczne

Wisiorki aromatyczne

Produkujemy wisiorki aromatyczne różnych kształtów i zapachów z możliwością kolorowego nadruku w fotograficznej jakości. Wisiorki są aromatyzowane jakościowymi francuskimi perfumami. W ofercie mamy również 100 % esencje naturalne – Aromaterapy. W wisiorki aromatyczne zaopatrujemy również sklepy.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Fresh print s.r.o.
Wysłać wiadomość Wisiorki aromatyczne
Koszulki reklamowe

Koszulki reklamowe

Koszulki reklamowe BC – 190g. Ilość kolorów 28, ponad 700 rodzajów. Koszulki reklamowe damskie, męskie i dziecięce. Koszulki 100% bawełna lub mieszanka bawełna/elastan. B&C, Jerzees, Promodoro, Daiber, Myrtle Beach, James Nicholson, Skinnifit, Hanes, Russell, Hanbury, Gildan.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: GEKKO PROMOTION s.r.o.
Wysłać wiadomość Koszulki reklamowe
Aromatyczne przywieszki reklamowe

Aromatyczne przywieszki reklamowe

Reklamowe zawoeszki zapachowe z ręcznie gładzonej tektury papierowej o grubości 1,5mm z powierzchnią matową. Grafika na reklamowe zawieszki zapachowe drukowana jest UV offsetem CMYK wprost na tekturę. Podczas produkcji korzystamy wyłącznie z esencji wonnych czeskiej produkcji.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: MONT GROUP s.r.o.
Wysłać wiadomość Aromatyczne przywieszki reklamowe
Strona   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.