Palety

 
Strona   1 2 Następna
Pokazuje produkty 110 w sumie 18
Palety na opony

Palety na opony

Palety na opony przeznaczone są do manipulacji i magazynowania opon w halach produkcyjnych i magazynowych. Podane palety metalowe są składane i można je układać na siebie. Dzięki temu jest maksymalnie wykorzystana dostępowa przestrzeń magazynu.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.avexproducts.com  
Prezentacja firmy: Avex Steel Products s.r.o.
Wysłać wiadomość Palety na opony
Palety stalowe

Palety stalowe

Produkujemy specjalne palety stalowe w celu przechowywania beczek z substancjami radioaktywnymi. Podane palety stalowe wyznaczają się długim czasem użytkowania, dużą niezawodnością i nad standardową jakością.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.avexproducts.com  
Prezentacja firmy: Avex Steel Products s.r.o.
Wysłać wiadomość Palety stalowe
Europalety

Europalety

Produkujemy europalety 80x120 cm, z logiem EUR, numerem licencyjnym oraz datą produkcji. IPPC opatrzona certyfikatami w języku czeskim oraz angielskim. Oferujemy europalety nowe oraz używane, jasne lub ciemne, po kontrole oraz naprawie.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.euro-palety.com  
Prezentacja firmy: První Paletová Společnost s.r.o.
Wysłać wiadomość Europalety
Palety tekturowe

Palety tekturowe

Podstawowym elementem konstrukcyjnym palety tekturowej jest Fixboard ® - płyta, której rdzeniem jest papier o strukturze plastra miodu. Zaletą palety tekturowej jest jej bardzo niska waga, przy której osiąga wysokiej wytrzymałości i nośności. Palety tekturowe Fixboard ® są ekologiczne i w pełni poddają się recyklingu.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: MELECKY a.s.
Wysłać wiadomość Palety tekturowe
Korytko kablowe z plastiku

Korytko kablowe z plastiku

Korytko kablowe z plastiku z pokrywą służą jako ochrona kabli i rur w ziemi. Korytko kablowe z plastiku są odpowiednie do sieci inżynierskich, energetyki, kolei żelaznej ( korytarze ). Wysoka wytrzymałość, lekkie, szybsze prace. Rozmiary jasności od od 95x115mm aż maks. 400x300mm.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: František Kessner – KOS
Wysłać wiadomość Korytko kablowe z plastiku
Palety plastikowe

Palety plastikowe

Szeroki asortyment – palety plastikowe lekkie lub masywne ( magazynowanie, logistyka, artykuły spożywcze, higieniczne), boksy lotnicze oraz transportowe stałe lub składane. Skrzynie transportowe pełne, dziurkowane, składane, ALC, KLT, LWB, ICB, E, RAKO. Plastikowe palety żywnościowe.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: František Kessner – KOS
Wysłać wiadomość Palety plastikowe
Nadstawki paletowe

Nadstawki paletowe

Nadstawki na palety są odpowiednie do transportu i magazynowania towaru na EURO paletach. Jeżeli zastosujemy nadstawki paletowe, uzyskujemy w zamian lepsze wykorzystanie powierzchni użytkowej palety. Nadstawki paletowe w pełni zastępują pudła papierowe, boksy blaszane i plastikowe i tym podobnie.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: R.S. AQUATECH CZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Nadstawki paletowe
Palety

Palety

Nasza firma produkuje, sprzedaje i naprawia europalety i palety standart. Oferujemy następujący asortyment: palety EUR nowe, palety EUR używane jasne, palety EUR używane szare, palety standart i nietypowe, nadstawki paletowe, nadstawki paletowe nowe i używane.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: FEPO - europalety,s.r.o.
Wysłać wiadomość Palety
Palety drewniane EUR

Palety drewniane EUR

Produkujemy i naprawiamy drewniane jednodrogowe palety oraz palety EUR . Nasze produkty wykonujemy z jakościwego drewna świerkowego bez okrągłości i z opracowaniem cieplnym. Nietypowe oraz drewniane palety EUR odpowiadają wymaganiom IPPC oraz normom CZ.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: SAJL, s.r.o.
Wysłać wiadomość Palety drewniane EUR
Stabilizatory ochronne

Stabilizatory ochronne

Opracowujemy propozycje stabilizatorów ochronnych dla wyrobów z bardzo wrażliwą powierzchnią. Stabilizatory ochronne oferujemy w kilku opracowaniach: piankowe, tekstylowe, kartonowo-plastikowe. Następnie oferujemy także opakowania zwrotne serii EKO-LINE, Ecofoldbox, Smartfoldbox
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: PPO GROUP CZ, s.r.o.
Wysłać wiadomość Stabilizatory ochronne
Strona   1 2 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.