Minerały, metale, tworzywa

Tutaj 13 znajdują się sekcje w których jest 29 podsekcji
 
Strona   Powrót   2 3 4 5 6 7 8 9 Następna
Pokazuje produkty 7190 w sumie 166
Odkuwki wolne

Odkuwki wolne

Odkuwki wolne znajdą zastosowanie głównie w przemyśle okrętowym i mechanicznym, w energetice wietrznej i jądrowej. Oferujemy podane odkuwki wolne: osadzone wały oraz wały kołnierzowe (średnica 100-1050 mm), wały ekscentryczne (średnica 100-1050 mm, koła, tarcze, płyty kołowe,
Prezentacja firmy: POLDI Hütte s.r.o.
Wysłać wiadomość Odkuwki wolne
Kute pręty stalowe

Kute pręty stalowe

Produkujemy kute pręty stalpwe: kołowe: średnica 95 - 1200 mm, kwadratowe: 95 - 900 mm, płaskie: szerokość 90 - 1500 mm, powierzchnia 7500 - 640 000 mm2, długość 1500 - 12 000 mm. Kute stalowe produkujemy z konstrukcyjnej węglowej stopowej stali.
Prezentacja firmy: POLDI Hütte s.r.o.
Wysłać wiadomość Kute pręty stalowe
Wlewki stalowe

Wlewki stalowe

Dostarczamy stalowe wlewki kołowe, kwadratowe, i głównie poligonalne – 8 krawędziowe, 12-krawędziowe. Formaty wleweko wadze min. 790 kg i maks 60 000 kg. Wykonujemy lanie dolne w elktrycznym piecu łukowym. Możliwość dostarczenia stali próżniowej i opracowanej w piecu LF.
Prezentacja firmy: POLDI Hütte s.r.o.
Wysłać wiadomość Wlewki stalowe
Naczynia ciśnieniowe

Naczynia ciśnieniowe

Naczynia ciśnieniowe przeznaczone do przemysłu energetycznego, chemicznego oraz petrochemicznego. Produkujemy naczynia ciśnieniowe, wymienniki ciepła oraz rur do średnicy 4 m, długości 20 m oraz łącznej masie 40 ton/szt. Wykonujemy zginanie rur. Produkujemy odkuwki matrycowe oraz swobodnie kute.
Prezentacja firmy: MBNS - International, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Naczynia ciśnieniowe
CNC gięcie drutu

CNC gięcie drutu

CNC gięcie drutu znajdzie szerokie zastosowanie w służbie zdrowia, handlu, domostwach itd. Gięte produkty druciane można następnie spawać punktowo lub o średniej frekwencji. Wykonujemy CNC gięcie drutu z materiałów stalowych oraz antycorowych łącznie z opracowaniem powierzchni.
Prezentacja firmy: DRÁTĚNÝ PROGRAM s.r.o.
Wysłać wiadomość CNC gięcie drutu
Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe

Główną częścią naszej produkcji jest produkcja, montaż oraz obróbka powierzchniowa konstrukcji stalowych, zwłaszcza konstrukcji stalowych mostów kolejowych i drogowych, stalowych konstrukcji żurawi i torów dla żurawi oraz stalowych konstrukcji do ekstremalnych warunków.
Prezentacja firmy: KOFING, a.s.
Wysłać wiadomość Konstrukcje stalowe
Uchwyty frezarskie ( Tuleje zaciskowe )

Uchwyty frezarskie ( Tuleje zaciskowe )

Produkujemy uchwyty frezarskie mocujące, podające do tokarek, jednowrzecionowych oraz wielowrzecionowych automatów. Oferujemy szeroki asortyment uchwytów przeznaczonych dla jakichkolwiek maszyn. Jesteśmy zdolni dostarczyć Państwu bardzo dokładne uchwyty frezarskie – UP. Produkujemy uchwyty frezarskie na zlecenie. Krótkie terminy dostawy.
Prezentacja firmy: DT TECHNOLOGIES CZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Uchwyty frezarskie ( Tuleje zaciskowe )
Szklane żyrandole

Szklane żyrandole

Szklane żyrandole od spółki Wranovský. Naszą specjalizacją są projektowanie i produkcja ręczna jakościowych i oryginalnych urządzeń oświetleniowych. Produkujemy miarowe szklane żyrandole, czy chodzi o klasyczne, ponadczasowe szklane żyrandole lub metalowe i inne luksusowe urządzenia oświetleniowe do nowoczesnych wnętrz.
Prezentacja firmy: WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.
Wysłać wiadomość Szklane żyrandole
Urządzenie odlewnicze

Urządzenie odlewnicze

Firma Metakon sp.z o.o. dostarcza ruchome urządzenie odlewnicze Wöhr do odlewania żeliwa szarego i ciągliwego na liniach do formowania. Urządzenie odlewnicze Wöhr z wymiennym naczyniem odlewniczym jest dostarczane w typowych wersjach GM5-GM30 w zależności od objętości naczynia ( 500 aż 3000 kg ).
Prezentacja firmy: METAKON s.r.o.
Wysłać wiadomość Urządzenie odlewnicze
Szklane puchary

Szklane puchary

Produkujemy szklane puchary, szklane trofea, przedmioty reklamowe i fotografie do szkła za pomocą 3D techniki laserowej. Szklane puchary, fotografie w szkle i inne przedmioty reklamowe mają dużą wartość estetyczną oraz nieograniczoną trwałość.
Prezentacja firmy: Glasstech, s.r.o.
Wysłać wiadomość Szklane puchary
CNC obróbka metali

CNC obróbka metali

CNC obróbka metali oferuje zleceniowe CNC usługi tokarskie i frezowanie mniejszych elementów precyzyjnych łącznie z 3D kontrolą z protokolem pomiarowym. Firma posiada certyfikat ISO 9001:2000.
Prezentacja firmy: CNC Rezac s.r.o.
Wysłać wiadomość CNC obróbka metali
Odlewy z żeliwa szarego

Odlewy z żeliwa szarego

Produkujemy odlewy z żeliwa szarego - seryjna i drobnicowa produkcja odlewów o masie od 30 kg do 12 000 kg. Odlewy z żeliwa szarego dostarczamy w stanie surowym, opracowane częściowo lub kompletnie włącznie z protokołami pomiarowymi i atestacją. Pojemność w ciągu jednego roku jest 14 000 ton odlewów.
Prezentacja firmy: ZPS-SLÉVÁRNA a.s.
Wysłać wiadomość Odlewy z żeliwa szarego
Odlewy z żeliwa sferoidalnego

Odlewy z żeliwa sferoidalnego

Oferujemy odlewy z żeliwa sferoidalnego o masie od 30 kg do 11 000 kg w jakości GGG 35 do GGG 70 / EN-GJS-350 do EN-GJS-700. Surowe, częściowo opracowane lub kompletnie opracowane odlewy z żeliwa sferoidalnego włącznie z protokołami i atestacją według wymagań klienta.
Prezentacja firmy: ZPS-SLÉVÁRNA a.s.
Wysłać wiadomość Odlewy z żeliwa sferoidalnego
Odlewy z żeliwa szarego

Odlewy z żeliwa szarego

Zajmujemy się produkcją odlewów z żeliwa szarego. Odlewy są produkowane w trzech formowniach: formownia maszynowa do 120 kg, formownia średnia do 1200kg, ciężka formownia do 12 500kg. Ciężkie odlewy z żeliwa szarego z grubsza opracujemy i dalej zapewniamy dalsza obróbkę.
Prezentacja firmy: TOS - MET spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Odlewy z żeliwa szarego
Okucia drzwi do wnętrz

Okucia drzwi do wnętrz

Okucia drzwi do wnętrz są najczęściej produkowane dla drzwi o grubości 40-45 mm. Dla drzwi o większej grubości jest potrzebny dłuższy sworzeń i śruby łączące. Okucia drzwi do wnętrz są produkowane według sposobu zamykania zamka (zwykły klucz lub wkładka cylindryczna).
Prezentacja firmy: ROSTEX VYŠKOV, s.r.o.
Wysłać wiadomość Okucia drzwi do wnętrz
Okucia zabezpieczające

Okucia zabezpieczające

Okucia zabezpieczające są przeznaczone do zastosowania w drzwiach wejściowych otwieranych do wewnątrz i na zewnątrz, prawych i lewych. Okucia zabezpieczające zalecamy stosować z wkładką cylindryczną, która jest odporna na odwiercenie w klasie bezpieczeństwa 3. Jest mocowana od wewnątrz drzwi mocnymi wkrętami.
Prezentacja firmy: ROSTEX VYŠKOV, s.r.o.
Wysłać wiadomość Okucia zabezpieczające
Nierdzewny materiał hutniczy

Nierdzewny materiał hutniczy

Dostarczamy nierdzewny materiał hutniczy w sprzedaży hurtowej i detalicznej. Nierdzewny materiał hutniczy znajdziecie w naszym magazynie w szerokim asortymencie licznych pozycji. W ramach kompletneho serwisu jesteśmy zdolni dostarczyć materiał, który posiadamy w magazynie.
Prezentacja firmy: AKROS v.o.s.
Wysłać wiadomość Nierdzewny materiał hutniczy
Program druciany

Program druciany

Program druciany (lekki i ciężki) produkuje nasza firma z długoletnim doświadczeniem. Nasze produkty dostarczamy do całej Europy. Podstawią produkcji jest wyposażenie magazynowe, manipulacyjne, sprzedażne i pozsotałe. Nasz program druciany posiada wysoką jakość, długi okres użytkowania oraz wielką ergonomię.
Prezentacja firmy: KOVOS, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Program druciany
CNC obróbka blach

CNC obróbka blach

Główną działalnością naszej spółki jest CNC obróbka blach. Uniwersalne narzędzia umożliwiają zachować korzystne koszty produkcji podczas produkcji małoseryjnej. Wykorzystujemy własne biuro konstrukcyjne do CNC obróbki blach.
Prezentacja firmy: TVD-Technická výroba, a.s.
Wysłać wiadomość CNC obróbka blach
Odkuwki matrycowe

Odkuwki matrycowe

Produkujemy stalowe odkuwki matrycowe kształtowane na gorąco. Odkuwki matrycowe dostarczamy rotacyjne, kształtowane z główną osią, prostopadle i równoległe w kierunku uderzenia. Następnie oferujemy również z prostą lub załamaną płaszczyzną dzielącą, odkuwki kute swobodnie lub kute półswobodnie, kalibrujemy na życzenie.
Prezentacja firmy: Kovárna Jiříkov a.s.
Wysłać wiadomość Odkuwki matrycowe
Strona   Powrót   2 3 4 5 6 7 8 9 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.