Minerały, metale, tworzywa

Tutaj 13 znajdują się sekcje w których jest 29 podsekcji
 
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna
Pokazuje produkty 5170 w sumie 166
Kołnierze szyjkowe

Kołnierze szyjkowe

Kołnierze szyjkowe do przyspawania wykorzystywane są w złączach kołnierzowych rurociągów, dostarczamy je według norm podanych w następującej tabeli. Oprócz tych oto kołnierzy szyjkowych jesteśmy zdolni zaoferować i dostarczyć Państwu odkuwane nietypowe kołnierze według Państwa rysunków technicznych i wymagań.
Prezentacja firmy: MEGA, spol. s r. o.
Wysłać wiadomość Kołnierze szyjkowe
Kratowe ruszty SP – spawane metodą oporową

Kratowe ruszty SP – spawane metodą oporową

Produkcja kratowych rusztów SP MEA odbywa się z zastosowaniem metody wtapiania prętów nienośnych do prętów nośnych. Wtapianie jest efektem działania zarówno prądu elektrycznego jak i wysokiego ciśnienia. Każde połączenie SP rusztu jest zespawane i tworzy mocną konstrukcję. Produkcja jest zautomatyzowana.
Prezentacja firmy: MEA MEISINGER, s.r.o.
Wysłać wiadomość Kratowe ruszty SP – spawane metodą oporową
Stalowe kraty tłoczone

Stalowe kraty tłoczone

MEA stalowe kraty tłoczone powstają z paralelnie szeregowanych prętów nośnych, które się krzyżują z prętami wypełniającymi. Połączenie części składowych odbywa się pod wpływem wysokiego ciśnienia. Trwała konstrukcja powstaje tym, że pręty wypełniające są wtłaczane do uprzednio przygotowanych rowków w prętach nośnych.
Prezentacja firmy: MEA MEISINGER, s.r.o.
Wysłać wiadomość Stalowe kraty tłoczone
Sprzęt transportowy

Sprzęt transportowy

Sprzęt transportowy, elementy dla drewnianych i metalowych bram przesuwanych oraz drzwi przesuwane z górnym układem jezdnym. Układ jezdny w MEA profilach o wielkości 0,1,2,3,4,5 oznacza płynne i łatwe prowadzenie z długim okresem użytkowania. Duży wybór rolek i innych dodatków według wymagań klienta.
Prezentacja firmy: MEA MEISINGER, s.r.o.
Wysłać wiadomość Sprzęt transportowy
Aparaty fotograficzne

Aparaty fotograficzne

Oferujemy zwięzłe aparaty fotograficzne marki Premier przeznaczone do powszechnego wykorzystania amatorskiego, rodzinnych fotografii w bardzo dogodnych cenach. Na aparaty fotograficzne udzielamy gwarancję 1 rok.
Prezentacja firmy: ŠINDLER´S. s.r.o.
Wysłać wiadomość Aparaty fotograficzne
Czeskie szkło

Czeskie szkło

Szlifowane czeskie szkło, czeskie szkło malowane i porcelana malowana – ręczna produkcja. Produkcja szlifowanego czeskiego szkła na zamówienie według wymagań klienta, pzeróżne wzory i kształty czeskiego szkła i porcelany.
Prezentacja firmy: ŠINDLER´S. s.r.o.
Wysłać wiadomość Czeskie szkło
Stal nierdzewna

Stal nierdzewna

Kompletny asortyment wyrobów ze stali nierdzewnej. Blachy ze stali nierdzewnej, rury, armatura, kątowniki, klapki, węże, złącza i inne. Wyroby ze stali nierdzewnej z przeznaczeniem dla przemysłu spożywczego, hutniczego, chemicznego, browarniczego, alkoholowego i dla przemysłu mlecznego.
Prezentacja firmy: ŠINDLER´S. s.r.o.
Wysłać wiadomość Stal nierdzewna
Profile aluminiowe na zlecenie

Profile aluminiowe na zlecenie

Produkujemy profile aluminiowe na zlecenie według rysunku technicznego klienta, wytłaczane profile aluminiowe i pręty, anodyzowane profile łącznie z kolorami oraz parapety aluminiowe. Następnie oferujemy standartowe profile aluminiowe oraz profile do przemysłu meblowego.
Prezentacja firmy: Ing. Zdeněk Bartoš - Moss
Wysłać wiadomość Profile aluminiowe na zlecenie
Stal konstrukcyjna stopowa

Stal konstrukcyjna stopowa

Jednym z standartowo dostarczanych rodzai stali przez naszą spółkę jest stal konstrukcyjna stopowa. Stal konstrukcyjną stopową dostarczamy z krajów byłego Związku Radzieckiego. Stal konstrukcyjna stopowa według wymagań ČSN, DIN, EN, ASTM w prętach i belkach.
Prezentacja firmy: Ing. Zdeněk Bartoš - Moss
Wysłać wiadomość Stal konstrukcyjna stopowa
Czeskie szkło

Czeskie szkło

Spółka Glasspoint produkuje tradycyjne czeskie szkło (Bohemian glass). Szkło i żyrandole naszej produkcji eksportowane są do wszystkich kontynentów świata. Spółka produkuje według tradycyjnych procesów produkcyjnych i korzysta z najlepszych materiałów i surowców.
Prezentacja firmy: Glasspoint Czech Republic s.r.o.
Wysłać wiadomość Czeskie szkło
Stabilizatory zewnętrzne

Stabilizatory zewnętrzne

Produkujemy składane stabilizatory zewnętrzne do stabilizacji wszystkich długich kości, miednicy, śródręczy i członków palców. Składane stabilizatory zewnętrzne PH-fix zbudowane są na zasadzie śrub, prętów i zacisków.
Prezentacja firmy: ProSpon, spol. s r.o
Wysłać wiadomość Stabilizatory zewnętrzne
Kraty żeliwne

Kraty żeliwne

Produkujemy dekoracyjne kraty żeliwne do drzew, łącznie z herbem miasta czy gminy. Różne rodzaje krat żeliwnych – kraty żeliwne kołowe, kwadratowe, prostokątne i inne. Produkujemy również kraty stalowe według projektów indywidualnych.
Prezentacja firmy: miVAL
Wysłać wiadomość Kraty żeliwne
Metalowe wytłoczki

Metalowe wytłoczki

Metalowe wytłoczki produkujemy na prasach hydraulicznych z mocą prasowania 40 i 100 ton oraz na mimośrodkowych prasach z mocą prasowania w zakresie 10 - 160 ton. Metalowe wytłoczki są przeznaczone np. dla samochodowego, budowlanego i elektrotechnicznego przemysłu.
Prezentacja firmy: KOVOPLAST, výrobní družstvo
Wysłać wiadomość Metalowe wytłoczki
Kraty z żeliwa

Kraty z żeliwa

Wciekowe kraty z żeliwa przeznaczone do wpustów ulicznych według przepisów budowlanych CSN EN 124. Nowe kraty z żeliwa z wkładem tłumiącym z EPDM oraz możliwością aranżacji przeciw kradzieży. Wpustowe kraty EUROPA – najlepszy standart europejski po doskonałych cenach!
Prezentacja firmy: KASI, spol. s r. o.
Wysłać wiadomość Kraty z żeliwa
Zawory kulowe z napędem powietrznym

Zawory kulowe z napędem powietrznym

Zawory kulowe z napędem powietrznym gwintowe, międzykołnierzowe, kołnierzowe, do przyspawania, zawory kulowe z napędem powietrznym jednofunkcyjne i dwufunkcyjne. Zawory kulowe z napędem powietrznym są stosowane do nie agresywnych substancji roboczych – na przykład woda, powietrze i gazy.
Prezentacja firmy: MPR valves, s.r.o.
Wysłać wiadomość Zawory kulowe z napędem powietrznym
Koła do wózków

Koła do wózków

Produkcja: koła transportowe, koła do wózków oraz techniki manipulacyjnej. Koła do wózków produkowane są w europejskiej jakości i w dogodnej cenie. Koła do wózków większością posiadamy w magazynie, dlatego termin dostawki jest bardzo krótki.
Prezentacja firmy: MONTAKO CZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Koła do wózków
Sprężyny do produkcji materacy i mebli tapicerowanych

Sprężyny do produkcji materacy i mebli tapicerowanych

Sprężyny do produkcji materacy i mebli tapicerowanych oferujemy jako formatki sprężynowe materacy ( typu Bonnel, Minibonnell ) i poduszek zestawów do siedzenia, lub formatek falistych, które używane są jako elementy sprężyste do foteli, łóżek i krzeseł. Nowo oferujemy również formatki kieszonkowe.
Prezentacja firmy: M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Sprężyny do produkcji materacy i mebli tapicerowanych
Obróbka CNC

Obróbka CNC

Oferujemy obróbkę CNC. Zapewniona precyzyjność oraz jakość naszych produktów, mamy doświadczenia z produkcją dla przemysłu samochodowego, posiadamy ISO 9001. Nasza ekipa doświadczonych pracowników chętnie zaproponuje Państwu ofertę według wymagań. Na Państwa zapytania reagujemy w ciągu 24 godzin.
Prezentacja firmy: Feropol s.r.o.
Wysłać wiadomość Obróbka CNC
Wyposażenie sklepów

Wyposażenie sklepów

Jesteśmy specjalistami na wyposażenie sklepów od designu aż po konstrukcje. Elementy wyposażenia sklepów zawierają: regały, systemy kasowe, program drutowy. Nie zapominamy również na specjalne wyposażenie sklepów, jakimi są statywy prezentacyjne i spojrzenia afiszowe.
Prezentacja firmy: BSK Metal, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Wyposażenie sklepów
Szkło gięte

Szkło gięte

Szkło gięte może być zastosowane w elewacjach przeszklonych. W wnętrzach można szkło gięte aplikować do schodów szklanych, balustrad, przeszklonych szybów windowych. Szkło gięte do wystaw sklepowych, gablot, szafek. Szkło gięte baniaste do ruletek itd.
Prezentacja firmy: SPEGLASS s.r.o.
Wysłać wiadomość Szkło gięte
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.