Minerały, metale, tworzywa

Tutaj 13 znajdują się sekcje w których jest 29 podsekcji
 
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna
Pokazuje produkty 4160 w sumie 162
Sprężyny ciągnące

Sprężyny ciągnące

Sprężyny ciągnące oraz wszystkie pozostałe sprężyny produkujemy na nowych maszynach CNC według wymagań klienta, według dostarczonych wymiarów, rysunków technicznych czy wzorów. Śrubowate sprężyny ciągnące produkowane są z stalowego drutu sprężynowego o przekroju kołowym od 0,2 mm do 8 mm.
Prezentacja firmy: PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.
Wysłać wiadomość Sprężyny ciągnące
Siatki cięto ciągnione

Siatki cięto ciągnione

Siatki cięto ciągnione nierdzewne, ocynkowane oraz z metali kolorowych. Materiał posiada wycięcia po całej swojej powierzchni. Wycięcia powstają podczas kształtowania ciągnieniem, awięc bez strat materiału. Oczka siatki cięto ciągnionej zatem nie powstają ani przez splatanie, ani przez spawanie.
Prezentacja firmy: PERFO LINEA a.s.
Wysłać wiadomość Siatki cięto ciągnione
Blachy perforowane

Blachy perforowane

Produkujemy i dostarczamy blachy perforowane. Standartowo oferujemy kilka rodzai perforacji: od rodzai klasycznych ( kołowe, kwadratowe, owalne ) aż po kilka rodzai perforacji ozdobnych. Blachy perforowane produkujemy z stali konstrukcyjnej aż do grubości 12 mm oraz z stali nierdzewnej aż do grubości 8mm.
Prezentacja firmy: PERFO LINEA a.s.
Wysłać wiadomość Blachy perforowane
Szklane żyrandole

Szklane żyrandole

Szklane żyrandole od spółki Wranovský. Naszą specjalizacją są projektowanie i produkcja ręczna jakościowych i oryginalnych urządzeń oświetleniowych. Produkujemy miarowe szklane żyrandole, czy chodzi o klasyczne, ponadczasowe szklane żyrandole lub metalowe i inne luksusowe urządzenia oświetleniowe do nowoczesnych wnętrz.
Prezentacja firmy: WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.
Wysłać wiadomość Szklane żyrandole
Ogrodzenia z siatki

Ogrodzenia z siatki

Prowadzimy sprzedaż oraz montaż ogrodzeń z siatki. Główną częścią naszej oferty są ogrodzenia z siatki, która jest ocynkowana lub nowocześnie powlekana PVC – bezkonserwacyjna. Nasze ogrodzenia z siatki są charakterystyczne dzięki swym szerokim możliwościom zastosowania. Zapewniamy także produkcję ogrodzeń z siatki na zamówienie.
Prezentacja firmy: PILECKÝ s.r.o.
Wysłać wiadomość Ogrodzenia z siatki
Stal stopowa

Stal stopowa

Hurtownia, detal: stal stopowa. Główną naszą działalnością jest sprzedaż: materiały hutnicze oraz stal stopowa. Stal stopowa – dostarczamy specjalne jakości stali, które pozostałe firmy w tej branży nie oferują. Ceny i spis pozycji magazynowych znajdziecie Państwo w online magazynie EBM.
Prezentacja firmy: BODEN - MATTE, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Stal stopowa
Wózki lotniskowe

Wózki lotniskowe

Produkujemy wózki lotniskowe przeznaczone do transportu bagażu – bagażowe wózki lotniskowe kontenerowe, wózki lotniskowe paletowe. Z podstawowych typów można wózki lotniskowe lekko opracować według wymagań klienta.
Prezentacja firmy: Opravny Telč, a.s.
Wysłać wiadomość Wózki lotniskowe
Blacha ze stali nierdzewnej

Blacha ze stali nierdzewnej

Outokumpu sp. z o.o. – znaczący ośrodek do obróbki kręgów blachy ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno. Blachę ze stali nierdzewnej można ciąć na dokładne długości płyty a następnie można w różny sposób obrabiać powierzchnię blachy – szlifowana blacha nierdzewna szczotkowana blacha nierdzewna.
Prezentacja firmy: Outokumpu s.r.o.
Wysłać wiadomość Blacha ze stali nierdzewnej
Rury nierdzewne

Rury nierdzewne

Rury i kształtowniki podłużnie spawane z stali węglowej, nierdzewniej oraz tytanu o średnicy od 8 do 220 mm. Powierzchnia rur może być wrąbkowana. Rury nierdzewne są testowane, na życzenie mogą posiadać oznaczenie jakości materiału, certyfikaty, normy DIN, itd.
Prezentacja firmy: SeCesPol - CZ, s.r.o.
Wysłać wiadomość Rury nierdzewne
Chłodnice aluminiowe

Chłodnice aluminiowe

Obszerna oferta chłodzących aluminiowych profili wyciskanych (aluminiowe chłodnice w ponad 200 opracowaniach), chłodzące prądnice wentylatorowe.
Prezentacja firmy: Fischer elektronik součástkový distributor s.r.o.
Wysłać wiadomość Chłodnice aluminiowe
Kafle

Kafle

Produkujemy badzo szczegółowo opracowane kafle przeznaczone do kominków i piecy. Kafle produkujemy głównie na zlecenie, w wysokiej jakości. Wszystkie zlecenia rozwiązujemy indywidualnie współpracując bezpośrednio z klientem, bądź jego architektem.
Prezentacja firmy: MK PROFI Kachlová kamna s.r.o.
Wysłać wiadomość Kafle
Dysze ceramiczne dla specjalnych zastosowań

Dysze ceramiczne dla specjalnych zastosowań

Produkujemy specjalne dysze ceramiczne do wykorzystania w przemyśle chemicznym i energetycznym – na przykład dysze spiralne do desulfuracji elektrowni węglowych, dysze rozpyłowe w przemyśle chemicznym i pozostałe dysze ceramiczne dla specjalnych zastosowań.
Prezentacja firmy: CeramTec Czech Republic, s.r.o.
Wysłać wiadomość Dysze ceramiczne dla specjalnych zastosowań
Blachy perforowane

Blachy perforowane

Blachy perforowane – CNC obróbka blach. Cięcie blach klasy 11 do grubości 13 mm, blachy perforowane klasy 11 do grubości 12 mm, blachy perforowane klasy 17 do grubości 5mm, gięcie blach do grubości 12 mm, wycinanie elementów profilowanych z blach.
Prezentacja firmy: TROJICE spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Blachy perforowane
Odlewnia żeliwa szarego

Odlewnia żeliwa szarego

Nasza odlewnia żeliwa szarego specjalizuje się na produkcję odlewów. Roczna produkcja odlewni żeliwa szarego waha się około 16 000 ton. Odlewy produkujemy w seriach środkowych i wyższych.
Prezentacja firmy: FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o.
Wysłać wiadomość Odlewnia żeliwa szarego
Odlewy z żeliwa szarego

Odlewy z żeliwa szarego

Nasza odlewnia specjalizuje się na odlwey z żeliwa szarego. Roczna produkcja odlewów z żeliwa szarego waha się około 16 000 ton żeliwa szarego. Odlewy z żeliwa szarego głównie poruszają się w kategorii ciężkościowej od 1-70 kg.
Prezentacja firmy: FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o.
Wysłać wiadomość Odlewy z żeliwa szarego
Żeliwo szare

Żeliwo szare

Nasza odlewnia nastawiona jest głównie na żeliwo szare. Żeliwo szare produkowane jest w ilości około 16 000 ton. Odlewy z żeliwa szarego poruszają się w kategorii ciężkościowej od 1-50 kg. Odlewy z żeliwa szarego produkujemy w seriach środkowych i wyższych.
Prezentacja firmy: FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o.
Wysłać wiadomość Żeliwo szare
Pojemniki do betonu

Pojemniki do betonu

Pojemniki do betonu produkowane są w kilku odmianach kształtowych – kształt okrągły lub czworoboczny, wylot środkiem lub bokiem. Pojemniki do betonu można dostarczyć w objętościach od 400 do 1000 litrów.
Prezentacja firmy: FERRIC, spol. s r. o.
Wysłać wiadomość Pojemniki do betonu
Kołnierze szyjkowe

Kołnierze szyjkowe

Kołnierze szyjkowe do przyspawania wykorzystywane są w złączach kołnierzowych rurociągów, dostarczamy je według norm podanych w następującej tabeli. Oprócz tych oto kołnierzy szyjkowych jesteśmy zdolni zaoferować i dostarczyć Państwu odkuwane nietypowe kołnierze według Państwa rysunków technicznych i wymagań.
Prezentacja firmy: MEGA, spol. s r. o.
Wysłać wiadomość Kołnierze szyjkowe
Kratowe ruszty SP – spawane metodą oporową

Kratowe ruszty SP – spawane metodą oporową

Produkcja kratowych rusztów SP MEA odbywa się z zastosowaniem metody wtapiania prętów nienośnych do prętów nośnych. Wtapianie jest efektem działania zarówno prądu elektrycznego jak i wysokiego ciśnienia. Każde połączenie SP rusztu jest zespawane i tworzy mocną konstrukcję. Produkcja jest zautomatyzowana.
Prezentacja firmy: MEA MEISINGER, s.r.o.
Wysłać wiadomość Kratowe ruszty SP – spawane metodą oporową
Stalowe kraty tłoczone

Stalowe kraty tłoczone

MEA stalowe kraty tłoczone powstają z paralelnie szeregowanych prętów nośnych, które się krzyżują z prętami wypełniającymi. Połączenie części składowych odbywa się pod wpływem wysokiego ciśnienia. Trwała konstrukcja powstaje tym, że pręty wypełniające są wtłaczane do uprzednio przygotowanych rowków w prętach nośnych.
Prezentacja firmy: MEA MEISINGER, s.r.o.
Wysłać wiadomość Stalowe kraty tłoczone
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.