Minerały, metale, tworzywa

Tutaj 13 znajdują się sekcje w których jest 29 podsekcji
 
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna
Pokazuje produkty 1130 w sumie 166
Obróbka blachy

Obróbka blachy

Obróbka blachy jest wykonywana przy użyciu nowoczesnych maszyn firmy Trumpf. Świadczymy kompleksowe usługi w dziedzinie obróbki blachy według dokumentacji technicznej dostarczonej przez klienta - od projektu po dostawę gotowego wyrobu.
Prezentacja firmy: SV metal spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Obróbka blachy
Oferta produktów z drutu

Oferta produktów z drutu

Produkty z drutu – nasze doświadczenia w produkcji wyrobów z drutu sięgają do 1970 roku. Wyroby z drutu naszej produkcji dostarczamy do większości krajów europejskich. Nasze produkty z drutu są poszukiwane dzięki swej dużej wytrzymałości, nośności i różnorodności.
Prezentacja firmy: HORMA drátěný program
Wysłać wiadomość Oferta produktów z drutu
Stojaki druciane

Stojaki druciane

Produkcja i rozwój stojaków drucianych, sprzedażowe stojaki druciane z siecią, haczykami, półkami i koszami, parawany, regały z drutu, firmowe stojaki druciane przeznaczone do reklamy, display, stojaki druciane jako bilboardy.
Prezentacja firmy: HORMA drátěný program
Wysłać wiadomość Stojaki druciane
Wyroby z drutu produkcja

Wyroby z drutu produkcja

Nasza spółka specjalizuje się na produkcję zleceniową wyposażenia sklepów oraz innych produktów metalowych w zakresie logistyki, przemysłu samochodowego itp. Chodzi o wyroby z drutu - wyposażenie sklepów np. stołami, koszami drucianymi, ścianami drucianymi, wieszakami, haczykami i innymi produktami.
Prezentacja firmy: GRIOS s.r.o.
Wysłać wiadomość Wyroby z drutu produkcja
Rurociągi odporne na zdzieranie

Rurociągi odporne na zdzieranie

Bazaltową lub "eucorową" wkładką w stalowym rurociągu są wytworzone rurociągi odporne na zdzieranie, które kilkakrotnie podwyższą czas użytkowania rurociągu. To znaczy podwyższenie oszczędności produkcji w konsekwencji nie przerwanego procesu produkcji i całkowite niższe koszty dotyczące eksploatacji rurociągu.
Prezentacja firmy: EUTIT s. r. o.
Wysłać wiadomość Rurociągi odporne na zdzieranie
Automatyzacja przemysłowa

Automatyzacja przemysłowa

Oferujemy rozwiązanie w dziedzinie automatyzacji przemysłowej. Dostawa zawiera automatyczne urządzenia pracownicze z atrybutami, które dane są z góry.
Prezentacja firmy: TES VSETÍN s. r. o.
Wysłać wiadomość Automatyzacja przemysłowa
Szklane żyrandole kryształowe

Szklane żyrandole kryształowe

Szklane żyrandole kryształowe oferujemy w klasycznych lub nowoczesnych odmianach. Zawitajcie do naszego sklepu z szeroką ofertą czeskich żyrandoli kryształowych. Szklane żyrandole kryształowe z kolorowym opracowaniem szkła - malowanie, glazurowanie, szlifowanie (produkcja ręczna).
Prezentacja firmy: MAXIMUS
Wysłać wiadomość Szklane żyrandole kryształowe
Fromy szklarskie

Fromy szklarskie

Produkcja: metalowe formy szklarskie przeznaczone do produkcji maszynowej i ręcznej. Formy szklarskie produkujemy jak z materiałów standartowych, jakimi są żeliwo oraz żeliwo sferoidalne, tak również z szlachetnych stali nierdzewnych. Firma zdolna jset produkować formy szklarskie z dostarczowej dokumentacji technicznej.
Prezentacja firmy: NEDFORM s.r.o.
Wysłać wiadomość Fromy szklarskie
Produkcja odlewów aluminiowych na zamówienie

Produkcja odlewów aluminiowych na zamówienie

Produkcja odlewów aluminiowych na zamówienie z nastawieniem na odlewanie do form metalowych – tzw. kokil. Produkcja odlewów aluminiowych realizowana jest przez spółkę Alu-casting s.r.o., która ma własne biuro konstrukcyjne i zapewnia także obrabianie odlewów lub opracowanie ich powierzchni.
Prezentacja firmy: Alu - casting s.r.o.
Wysłać wiadomość Produkcja odlewów aluminiowych na zamówienie
CNC frezowanie

CNC frezowanie

Przeprowadzamy CNC frezowanie do maksymalnej części obrabianej 1220 x 800 x 500 mm. Owszem za pośrednictwem CNC frezowania jesteśmy w stanie zapewnić dla Was także frezowanie części obrabianej o rozmiarach 4000 x 2500 x 1500 mm.
Prezentacja firmy: ROSTRA s.r.o.
Wysłać wiadomość CNC frezowanie
Elementy skrawane

Elementy skrawane

Nasza firma produkuje elementy skrawane w wysokiej jakości oraz szerokim asportymencie. Jesteśmy zdolni wyprodukować elementy o różnych kształtach i wielkościa (produkcja zleceniowa). Elementy skrawane produkujemy w naszej firmie już od roku 1980.
Prezentacja firmy: ROSTRA s.r.o.
Wysłać wiadomość Elementy skrawane
Wytłoczki blaszane

Wytłoczki blaszane

Główną działalnością naszej firmy są wytłoczki blaszane, ich kontrukcje oraz produkcja, jak również konstrukcja i produkcje elementów, narzędzi, maszyn przeznaczonych do jednego celu oraz ich części, konstrukcje i produkcja form wtryskujących do plastików, aluminium oraz ich stopów.
Prezentacja firmy: ROSTRA s.r.o.
Wysłać wiadomość Wytłoczki blaszane
Program produkcji wyrobów z drutu na zamówienie

Program produkcji wyrobów z drutu na zamówienie

Nasz program produkcji wyrobów z drutu na zamówienie jest adresowany do przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, chemicznego i motoryzacyjnego. W ramach programu produkcji wyrobów z drutu jesteśmy zdolni do wykorzystywania i przetwarzania prętów stalowych i nierdzewnych, kształtowników, blach i profili zamkniętych.
Prezentacja firmy: UVAX, s. r. o.
Wysłać wiadomość Program produkcji wyrobów z drutu na zamówienie
Najbardziej jakościowe odlewy ze stali szlachetnych

Najbardziej jakościowe odlewy ze stali szlachetnych

Szukacie najbardziej jakościowych odlewów ze stali szlachetnych? Chodzi Wam o to, żeby Wasze produkty zawierały tylko te najbardziej jakościowe składniki? Nasza odlewnia zajmuje się odlewaniem ze stali nierdzewnej, stali austenitycznej, stali duplex lub super-duplex, stali, w której podstawowym składnikiem jest nikiel.
Prezentacja firmy: S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern
Wysłać wiadomość Najbardziej jakościowe odlewy ze stali szlachetnych
Odkuwki

Odkuwki

Zajmujemy się produkcją i odkuwki dostaw bezpośrednich producentów i ich dostawców. Odkuwki są w zakresie od pół kg do 12 kg. Ponad 60% naszej produkcji, aby dostarczać na rynek niemiecki.
Prezentacja firmy: INPO, spol. s r.o., Kovárna Hošťálková
Wysłać wiadomość Odkuwki
Odkuwki matrycowe

Odkuwki matrycowe

Kuźnia, produkcja metalowa, produkcja : odkuwki matrycowe. Dostarczamy odkuwki matrycowe elementów maszynowych jak producentom tak ich poddostawcom. Odkuwki matrycowe produkujemy od 0,5 kg do 12 kg. Pojemność kuźni do produkcji odkuwek – 10 – 12 tysięcy ton / rok
Prezentacja firmy: INPO, spol. s r.o., Kovárna Hošťálková
Wysłać wiadomość Odkuwki matrycowe
Zleceniowa obróbka CNC

Zleceniowa obróbka CNC

Zleceniowa obróbka CNC precyzyjnych elementów rotacyjnych od średnicy 5 do 70 mm. CNC frezowanie na CNC frezarkach. Posiadamy zakres 500 x 1100 mm wielkości elementu obrabianego. Zleceniowa obróbka CNC w produkcji seryjnej i jednostkowej.
Prezentacja firmy: Jiří Honner
Wysłać wiadomość Zleceniowa obróbka CNC
Ściany przeszklone

Ściany przeszklone

Ściany przeszklone MILT & MILT DESIGN są rozwiązaniem podziału przestrzeni biura. Spełniają wymagania dotyczące designu i izolacji dźwiękowej. Z łatwością można je przemieścić. Przeszklone ściany oferujemy w jakichkolwiek rozmiarach i rodzaju wykonania. Całe szklane, częściowo przeszklone i z całym wypełnieniem.
Prezentacja firmy: MILT s.r.o.
Wysłać wiadomość Ściany przeszklone
Rolki i blachy nierdzewne

Rolki i blachy nierdzewne

Rolki nierdzewne, oraz podłużnie i poprzecznie dzielone blachy nierdzewne dostarczamy według EN 10088-1 i 10088-2. Magazynujemy rodzaje o bieżącej jakości i wykonaniu powierzchni.
Prezentacja firmy: ALFUN a.s.
Wysłać wiadomość Rolki i blachy nierdzewne
Sztangi nierdzewne

Sztangi nierdzewne

Magazynujemy sztangi nierdzewne, przede wszystkim o jakościach 1.4301, 1.4305, 1.4404, i średnicy 3,0 - 150mm, kolejne jakości i rodzaje według zapotrzebowań.
Prezentacja firmy: ALFUN a.s.
Wysłać wiadomość Sztangi nierdzewne
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.