Materiał na budowę

Tutaj 6 znajdują się sekcje w których jest 3 podsekcji
 
Strona   1 2 Następna
Pokazuje produkty 110 w sumie 16
Plastikowe profile budowlane

Plastikowe profile budowlane

Produkujemy plastikowe profile do docieplania ( listwy do izolacji cieplnej i systemów łączących ), profile tynkowe ( ochrona rogów i kantów ), profile okładzinowe ( zakańczające i wyrównawcze listwy ) oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych (zakończenia desek gipsowo-kartonowych, połączeń itd. ).
Pokaż na mapie   Strona www.: www.mat-plasty.pl  
Prezentacja firmy: MATEICIUC a.s.
Wysłać wiadomość Plastikowe profile budowlane
Ekologiczny materiał budowniczy

Ekologiczny materiał budowniczy

Ekologiczny materiał budowniczy bazujący na tłoczonych włóknach słomianych. Wynikiem jest ekopanel – ekoliczny materiał budulcowy odpowiedni dla fachowców i rzemieślników. Ekopanele można również wykorzystać do budowy niskoenergetycznych domów z drewna.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.ekopanely.cz  
Prezentacja firmy: EKOPANELY CZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Ekologiczny materiał budowniczy
Ogrodzenia leśne i autostradowe

Ogrodzenia leśne i autostradowe

Czeskie ogrodzenia. Leśne ogrodzenia, ogrodzenia farmerskie, ogrodzenia pastwisk, ogrodów. Ogrodzenia autostradowe i drogowe. Spawana siatka wyprodukowana z ocynkowanego drutu. Wysokość 960, 1200, 1500, 1600, 1860, 2000 mm. Różne rozłożenie drutów poziomych i pionowych
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: DOPS s.r.o.
Wysłać wiadomość Ogrodzenia leśne i autostradowe
Płyta ceglana

Płyta ceglana

Płyta ceglana "Portlandzka" jest elementem budowlanym, który dodaje przestrzeniom niepowtarzalną i wyjątkową atmosferę dawnych czasów. Płyta jest imitacją starych, wydeptanych, ceglanych i kamiennych płyt. Płyta ceglana nadaje się do wnętrz lub do przestrzeni zewnętrznych.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: WILD STONE
Wysłać wiadomość Płyta ceglana
Kamienne płytki okładzinowe

Kamienne płytki okładzinowe

Kamienne płytki okładzinowe skutecnie zastąpią kamień łupany. Powierzchnia robocza jest wiec gładka i zwarta, co bardzo ułatwia manipulację oraz aplikację. Kamienne płytki okładzinowe znajdą zastosowanie w wnętrzach jak również na zewnątrz do obłożenia ścian wewnętrznych, elewacji, płotów, kominów, łazienek itd.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: WILD STONE
Wysłać wiadomość Kamienne płytki okładzinowe
Poliesterowe deskowanie tracone

Poliesterowe deskowanie tracone

MEDMAX – poliesterowe deskowanie tracone do budowli domów niskoenergetycznych, pasywnych i basenów. Bloki z rozprężonego poliesteru lub z Neoporu. Poskładanie za pomocą systemu zamkowego oraz podlanie jądra betonowego stwarzają masywną ścianę.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.
Wysłać wiadomość Poliesterowe deskowanie tracone
Ogrodzenia przemysłowe

Ogrodzenia przemysłowe

Ogrodzenia przemysłowe są stosowane głownie w obiektach przemysłowych jednak można je również zastosować do ogradzania prywatnych działek. Ogrodzenia przemysłowe są dostarczane w wersji ocynkowanej lub z powierzchnią pociagniętą plastikiem. Bardzo długi okres użytkowania.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: PILECKÝ s.r.o.
Wysłać wiadomość Ogrodzenia przemysłowe
Gabiony ( kosze kamienne )

Gabiony ( kosze kamienne )

Gabiony a Jumbogabiony. Gabiony są konstrukcjami z siatki, tworzące zewnętrzną osłonę elementów kamienno-siatkowych w kształcie prostopadłościanu. Gabiony są wykonane ze zwartego panelu. Jumbogabiony są odmianą gabionów z podwójną szerokością i z górna zamykaną pokrywą.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: WIREX, s.r.o.
Wysłać wiadomość Gabiony ( kosze kamienne )
Maty z trzciny

Maty z trzciny

Zapewniamy dostawy i przeprowadzamy instalację mat trzcinowych służących jako podkład pod tynk gliniany. Rozwój i produkcja materiałów budowlanych na bazie naturalnej. Maty trzcinowe służace jako izolacja cieplna, jako podkład pod tynk gliniany oraz maty trzcinowe dla zadaszenia objektów.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: HLINĚNÝ DŮM s.r.o.
Wysłać wiadomość Maty z trzciny
Tynki gliniane

Tynki gliniane

Tynki gliniane służą do prac wykończeniowych konstrukcji budowlanych. Tynki gliniane dla łączenia cegieł wypalanych i glinianych. Tynki gliniane produkujemy na skalę przemysłową przy wykorzystaniu surowców naturalnych najwyższej jakości. Wykorzystywanie tynków glinianych w budownictwie.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: HLINĚNÝ DŮM s.r.o.
Wysłać wiadomość Tynki gliniane
Strona   1 2 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.