Kosmetyka

 
Strona   1
Pokazuje produkty 18 w sumie 8
Aktywny krem odżywczy ASC III

Aktywny krem odżywczy ASC III

Aktywny krem odżywczy z ASC III to nowy typ kremu odżywczego ze współczesną, bardzo aktywną substancją ASC III na podstawie lipozomu. Aktywny krem odżywczy z ASC III potrafi celowo wspierać kreowanie najbardziej jakościowego typu kolagenu w skórze i podwyższa wytrzymałość cery.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: RYOR a.s.
Wysłać wiadomość Aktywny krem odżywczy ASC III
Peeling kosmetyczny

Peeling kosmetyczny

Peeling kosmetyczny to emulsja z mikro-pigułkami Lupolenu. Peeling kosmetyczny podczas masażu usunie nadmierne, twarde komórki cery, która jest przygotowana na przyjmowanie następnie użytych aktywnych substancji. Peeling kosmetyczny jest przeznaczony dla intensywnego czyszczenia głębinowego.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: RYOR a.s.
Wysłać wiadomość Peeling kosmetyczny
Kosmetyki dla psów i kotów

Kosmetyki dla psów i kotów

Kosmetyki dla psów i kotów BEA natur są produkowane z surowców kosmetycznych zawierających składniki roślinne oraz wyciągi ziołowe. Kosmetyki dla psów i kotów są delikatne, niedrażniące, pozytywnie wpływają na sierść i skórę. Szampon dla psów jest odpowiedni również dla wrażliwych osobników.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BEA natur, s.r.o.
Wysłać wiadomość Kosmetyki dla psów i kotów
Szampon dla psów

Szampon dla psów

Szampon dla psów BEA natur jest produkowany z surowców kosmetycznych z zawartością składników roślinnych oraz wyciągów ziołowych. Szampon dla psów jest delikatny, niedrażniący, pozytywnie wpływa na sierść oraz skórę. Szampon dla psów jest odpowiedni również dla wrażliwych osobników.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BEA natur, s.r.o.
Wysłać wiadomość Szampon dla psów
Mleczko do opalania

Mleczko do opalania

Mleczko do opalania Astrid OF 20 zapewnia skuteczną ochronę skóry przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych ( UVA i UVB ). Mleczko do opalania Astrid OF 20 dzięki swemu składowi i kombinacji substancji aktywnych przedłuża czas, który można spędzać na słońcu.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ASTRID COSMETICS, a.s.
Wysłać wiadomość Mleczko do opalania
Panthenol Spray

Panthenol Spray

W naszej szerokiej ofercie produktów wybitną pozycję zajmuje środek Panthenol Forte Spray, który przeznaczony jest do opatrzenia skóry, podrażnionej promieniowaniem słonecznym, czy męczonej innym sposobem. Pnathenol Spray z wysoką zawartością D-panthenolu 6% oraz zespołem witaminów A, E, F.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ALTERMED CORPORATION a.s.
Wysłać wiadomość Panthenol Spray
Naturalne kosmetyki

Naturalne kosmetyki

Mydła z gliceryny oraz naturalne kosmetyki pamiątkowe marki Boemi to szczero czeskie produkty wyprodukowane ręcznie na podstawie oryginalnych przepisów. Gwarancją ich jakości jest staranny wybór tylko najbardziej jakościowych surowców. Naturalne kosmetyki Boemi nie są testowane na zwierzętach.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BOEMI
Wysłać wiadomość Naturalne kosmetyki
Balsamy do pielęgnacji stóp

Balsamy do pielęgnacji stóp

Balsamy do pielęgnacji stóp wyraźnie regulują nadmierne pocenie się stóp i tym samym zabraniają tworzeniu się nieprzyjemnego zapachu. Balsamy do pielęgnacji stóp zawierają we swym składzie substancje ochraniające przed rozwojem pleśni, gojący panthenol oraz witaminę E która zapewnia łatwiejsze usuwanie zrogowaciałego naskórka.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Naturfyt-Bio s.r.o.
Wysłać wiadomość Balsamy do pielęgnacji stóp
Strona   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.