Handel

Tutaj 44 znajdują się sekcje w których jest 465 podsekcji
 
Strona   Powrót   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Następna
Pokazuje produkty 81100 w sumie 1015
Serwis Case

Serwis Case

Zapewniamy kompletny serwis maszyn CASE. Serwis bagierów CASE, przeglądy gwarancyjne według planów serwisyjnych. Serwis maszyn CASE wykonywany jest technikami serwisyjnymi bezpośrednio na budowie. Jesteśmy zawodowcami na serwis CASE.
Prezentacja firmy: KASTO Tábor, s.r.o.
Wysłać wiadomość Serwis Case
nadruk reklamowy

nadruk reklamowy

Oferujemy szeroką skalę produktów i usług w zakresie reklamy, przedmiotów reklamowych i nadruków, takich jak np.: pokrowce na samochody z reklamą, namioty z reklamą na imprezy, transparenty, billboardy, folie oraz przedmioty reklamowe z nadrukiem.
Prezentacja firmy: TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
Wysłać wiadomość nadruk reklamowy
Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy

Oferujemy druk wielkoformatowy od wytworzenia projektu graficznego aż po finałową produkcję: plandeki samochodowe, naklejki, transparenty, ulotki, wizytówki itd. Używamy specjalnych drukarek cyfrowych, zapewniających druk wielkoformatowy najlepszej możliwej jakości.
Prezentacja firmy: TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
Wysłać wiadomość Druk wielkoformatowy
Zakwaterowanie w Teplicích

Zakwaterowanie w Teplicích

Zakwaterowanie w Teplicích oferuje sympatyczny hotel rodzinny Almond, który znajduje się w spokojnym otoczeniu, około 10 minut piechotą od centrum tego miasta uzdrowiskowego. Zakwaterowanie w Teplicích jest zapewnione w 1 - 2 - 3 osobowych pokojach lub w 4 - osobowym apartamencie.
Prezentacja firmy: Hotel Almond s.r.o.
Wysłać wiadomość Zakwaterowanie w Teplicích
Hotel w Teplicích

Hotel w Teplicích

Hotel w Teplicích znajdujący się w spokojnej części miasta, około 10 minut piechotą od centrum, jest przygotowany zaoferować swym gościom tylko te najlepsze usługi dotyczące zakwaterowania. Hotel w Teplicích znajdziecie w pobliżu sanatoria uzdrowiskowego, to umożliwia wykorzystać pobyt także do kuracji ambulatoryjnej.
Prezentacja firmy: Hotel Almond s.r.o.
Wysłać wiadomość Hotel w Teplicích
Regały

Regały

Prowadzimy sprzedaż regałów z półkami SUPER, UNIRACK oraz regałów do archiwum MOBIPAL stacjonarne i przesuwne – przeznaczone do ręcznej obsługi i układania. Regały paletowe SUPERBUILD – przeznaczone do układania palet. Regały wspornikowe UNICANT – przeznaczone do układania materiału w prętach.
Prezentacja firmy: PROFI REGÁLY - Milan Fail
Wysłać wiadomość Regały
Podłogi do końskich stajni

Podłogi do końskich stajni

Płyty stajenne nadają się jako podłogi do końskich stajni i służą do zmniejszenia ryzyka zranienia. Miękka, elastyczna i ciepła powierzchnia podłogi do końskich stajni absorbuje uderzenia, chroni ścięgna i stawy, zaś przeciwślizgowe właściwości nawierzchni gwarantują ogólną pewność konia w czasie stania lub podczas ruchu.
Prezentacja firmy: REGUTEC, s.r.o.
Wysłać wiadomość Podłogi do końskich stajni
Elektromontaże

Elektromontaże

Oferujemy elektromontaże jak na rynku czeskim, tak również w zagranicy. Elektromontaże wykonujemy pod klucz oraz usługą poddostawki. Posiadamy szczytowe wyposażenie techniczne, high-tech sprzęt mierniczy, wykwalifikowanych pracowników. Naszym priorytetem jest jakościowa praca.
Prezentacja firmy: H+D Elektromontáže s.r.o.
Wysłać wiadomość Elektromontaże
Akredytowane laboratorium kalibracyjne

Akredytowane laboratorium kalibracyjne

Jako akredytowane laboratorium kalibracyjne oferujemy już ponad 20 lat niezawodne usługi w zakresie kalibracji przyrządów pomiarowych. Do portfelu naszych usług zaliczamy liczniki czasu i interwałów czasowych, urządzenia do pomiaru obrotów, rezystancji, napięcia zmiennego itd.
Prezentacja firmy: MEROS, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Akredytowane laboratorium kalibracyjne
Kalibracja przyrządów pomiarowych

Kalibracja przyrządów pomiarowych

Kalibracja przyrządów pomiarowych w dziedzinie wielkości elektrycznych, częstotliwość, czas, obroty, temperatura, wilgotność względna, ciśnienie, długość. Laboratorium kalibracyjne z akredytacją. Doradztwo oraz konsultacje w dziedzinie kalibracji przyrządów pomiarowych.
Prezentacja firmy: MEROS, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Kalibracja przyrządów pomiarowych
Klimatyzacja ścienna

Klimatyzacja ścienna

Ścienna klimatyzacja i wentylacja – sprzedaż, montaż i serwis. Dostawy i montaż ściennej klimatyzacji i wentylacji – klimatyzatory FUJITSU, TOSHIBA, MIDEA i KARMA. Ścienna klimatyzacja i wentylacja – nasza tradycja i gwarancja.
Prezentacja firmy: MEDICASTO servis, s.r.o.
Wysłać wiadomość Klimatyzacja ścienna
Instalacja w środowisku z niebezpieczeństwem eksplozji

Instalacja w środowisku z niebezpieczeństwem eksplozji

Zapewniamy zaświadczenia i badania w zakresie instalacji w środowisku z niebezpieczeństwem eksplozji. Oprócz tej działalności zajmujemy się także doradztwem i inspekcją niezależną. Opracowujemy także niezależne sądowe ekspertyzy.
Prezentacja firmy: FYZIKÁLNĚ TECHNICKÝ ZKUŠEBNÍ ÚSTAV, státní podnik
Wysłać wiadomość Instalacja w środowisku z niebezpieczeństwem eksplozji
Certyfikacja Atex

Certyfikacja Atex

Certyfikacja Atex wykonywana jest według uharmonizowanych międzynarodowych norm EN, IEC norm oraz norm ISO. Jesteśmy jedynym autoryzowanym institutem w Republice Czeskiej, który wykonuje ocertyfikowanie Atex.
Prezentacja firmy: FYZIKÁLNĚ TECHNICKÝ ZKUŠEBNÍ ÚSTAV, státní podnik
Wysłać wiadomość Certyfikacja Atex
Transport międzynarodowy

Transport międzynarodowy

Nasza spółka zajmuje się głównie transportem międzynarodowym. Nasza specjalizacja to Europa Środkowa i Wschodnia, Azja, Daleki Wschód oraz USA. Zapewniamy transport do wszystkich destynacji na świecie. Oferujemy fleksybilność, efektywność, niezawodność, fachowość.
Prezentacja firmy: INTERNATIONAL LOGISTIC GATEWAY s.r.o.
Wysłać wiadomość Transport międzynarodowy
Tanie zakwaterowanie Praga 10

Tanie zakwaterowanie Praga 10

Hotel Skalka oferuje tanie zakwaterowanie w Pradze 10 dla grup i pojedynczych osób, turystów lub pracowników firmowych. Nasz hotel znajduje się w ładnym i spokojnym otoczeniu - dostęp do centrum Pragi około 10 minut. Wykorzystajcie tanie zakwaterowanie w naszym hotelu w Pradze 10.
Prezentacja firmy: Hotel Skalka
Wysłać wiadomość Tanie zakwaterowanie Praga 10
Probiernie akredytowane

Probiernie akredytowane

Nasze probiernie akredytowane przeprowadzają badania i analizy w zakresie chemii analitycznej, metalografii, mechaniki, dynamiki, kalibracje, huku i wibracji.
Prezentacja firmy: Výzkumný a zkušební ústav Plzeň s.r.o.
Wysłać wiadomość Probiernie akredytowane
Instytut badawczy i probierczy

Instytut badawczy i probierczy

Instytut badawczy i probierczy posiada Akredytowane laboratoria próbne nr 1047 do badań w dziedzinie materiałów chemicznych, metalograficznych, mechanicznych, trwałości dynamicznej, hałasu oraz wibracji oraz nr 2246 do kalibracji przyrządów pomiarowych.
Prezentacja firmy: Výzkumný a zkušební ústav Plzeň s.r.o.
Wysłać wiadomość Instytut badawczy i probierczy
Spawanie laserowe

Spawanie laserowe

Spawanie laserowe z naprowadzaniem optycznym to jedno z najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych rozwiązać, przeznaczonych do bardzo wymagających aplikacji. Spawanie laserowe znajdzie zastosowanie głównie w spawaniu materiałów nierdzewnych, odpowiednie jest do produkcji detalicznej oraz średnio seryjnej.
Prezentacja firmy: BAST s.r.o.
Wysłać wiadomość Spawanie laserowe
Lakierowanie proszkowe

Lakierowanie proszkowe

Bast zapewnia lakierowanie proszkowe w kolorach oraz odcieniach palety RAL i NCS. Przed właściwym lakierowanie przeprowadzamy najpierw wstępną obróbkę powierzchni (odtłuszczenie i fosfatowanie). Posiadamy również własne urządzenia rozpylającze z zastosowanie stalowych, piaskowych lub ceramicznych materiałów ściernych.
Prezentacja firmy: BAST s.r.o.
Wysłać wiadomość Lakierowanie proszkowe
Palety drewniane

Palety drewniane

Naszą specjalizacją są palety drewniane, które produkujemy, sprzedajemy, lecz także odkupujemy za ceny możliwe do przyjęcia. Nowe i starsze drewniane palety EUR i Standard (1200 x 800mm), produkcja nietypowych rozmiarów według życzenia klienta. Doradztwo, magazynowanie palet i zapewnienie transportu.
Prezentacja firmy: První Paletová Společnost s.r.o.
Wysłać wiadomość Palety drewniane
Strona   Powrót   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.