Środki do czyszczenia

 
Strona   1
Pokazuje produkty 110 w sumie 10
Powierzchniowo czynne substancje

Powierzchniowo czynne substancje

Powierzchniowo czynne substancje tworzą większość naszej produkcji chemicznej. Powierzchniowo czynne substancje stosowane są jako surowce podstawowe podczas produkcji chemii i kosmetyki budowlanej. Np. podczas produkcji środków do mycia, czyszczenia, prania, mydeł płynnych, szamponów i innych.
Pokaż na mapie   Strona www.: kosmetika.chemotex.cz  
Prezentacja firmy: CHEMOTEX Děčín a.s.
Wysłać wiadomość Powierzchniowo czynne substancje
Środki czyszczące oraz dezynfekcyjne

Środki czyszczące oraz dezynfekcyjne

Produkujemy środki czyszczące oraz dezynfekcyjne przeznaczone dla rolnictwa, służby zdrowia, przemysłu spożywczego oraz hygieny komunalnej, jak również dla handlowych firm dystrybucyjnych z ograniczonymi własnymi pojemnościami produkcyjnymi. Nasza firma posiada przedstawicielstwo na licznych miejscach Republiki Czeskiej.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.cheport.cz  
Prezentacja firmy: CHEPORT, spol. s.r.o.
Wysłać wiadomość Środki czyszczące oraz dezynfekcyjne
Środki do czyszczenia

Środki do czyszczenia

Spółka Zenit produkuje uniwersalne i specjalne środki do czyszczenia dla strefy profesjonalnej, przemysłu i domu. W naszym asortymencie znajdziecie także środki desynfekcji, środki do mycia i prania, toaletowe lub płynne mydła, żely pod prysznic, szampony i pasty do mycia.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Zenit,spol.s r.o.
Wysłać wiadomość Środki do czyszczenia
Środki czyszczące

Środki czyszczące

Jesteśmy specialistami na środki odtłuszczające i czyszczące oraz ich aplikacje. Produkujemy środki odtłuszczające i czyszczące dla przemysłu oraz opracowań powierzchniowych, środki czyszczące dla firm sprzątających, hoteli i restauracji, autokosmetyki i środki czyszczące dla domu i ogrodu.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: EVERSTAR s.r.o.
Wysłać wiadomość Środki czyszczące
Marki prywatne

Marki prywatne

Naszą specjalizacją jest produkcja kosmetyków, środków do prania i czyszczenia dla marek prywatnych (private label) na zamówienie. Produkujemy towar drogeryjny dla marek prywatnych na zamówienie. Oczywistością jest zapewnienie aprobacji produktu poprzez odpowiednie organy kontrolne.

Prezentacja firmy: PK CHEM, a.s.
Wysłać wiadomość Marki prywatne
Urządzenie do napełniania cieczy i kremów

Urządzenie do napełniania cieczy i kremów

PV1Dg urządzenie do napełniania cieczy i kremów to precyzyjna napełniarka z zasobnikiem. Zastosowanie jako półautomatyczne urządzenie dawkujące lub jako element automatycznego urządzenia dawkującego. Konstrukcja pionowa umożliwia całkowite wyczerpanie produktu – bez resztek. Łatwy montaż i demontaż umożliwia skuteczną sanitację.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: AMPI, spol. s. r.o.
Wysłać wiadomość Urządzenie do napełniania cieczy i kremów
Chemia gospodarcza

Chemia gospodarcza

Chemia gospodarcza, kompleksowa oferta produktów, które dostarczamy zarówno drobnym użytkownikom jak i firmom włącznie dostaw profesjonalnych środków chemicznych dla firm zajmujących się sprzątaniem. Chemia gospodarcza – plany higieniczne oraz pomoc w ich realizacji.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BATEO, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Chemia gospodarcza
Czyściwo przemysłowe

Czyściwo przemysłowe

Czyściwo przemysłowe przedstawia nowoczesny, szybki i ekologiczny sposób do ścierania nieczystości. Oferujemy czyściwo przemysłowe w szerokiej skali typów od tanich czyszczących, poprzez wysoce ssące oraz czyściwo do polerowania wielokrotnego użycia po specjalne czyściwo z mikrowłókien.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BATEO, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Czyściwo przemysłowe
Dozowniki do mydła

Dozowniki do mydła

Zapewniamy dostawę kompletnych zestawów artykułów sanitaryjnych i higienicznych, różne rodzaje dozowników do mydła, dozowniki pasty czyszczącej. Oferujemy dozowniki do mydła wykonane z tworzyw sztucznych lub z metalu, dozowniki do mydła o objetości od 170 do 1250 ml.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BATEO, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Dozowniki do mydła
Kleje

Kleje

Zaliczamy się do grona największych producentów kleju w Czechach. Produkujemy kleje dyspersyjne, rozpuszczalnikowe, kleje topliwe, błyskawiczne, poliuretanowe. Zakres zastosowań: kleje do mebli, samochodowe, do papieru, do opakowań, do obuwia, kleje do podłóg i inne.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: LEAR, a.s.
Wysłać wiadomość Kleje
Strona   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.