Budowa i nieruchomości

Tutaj 41 znajdują się sekcje w których jest 142 podsekcji
 
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje produkty 5170 w sumie 636
Sklejka bukowa

Sklejka bukowa

Sklejka bukowa tworzona jest z kilku warstw łuszczonych fornirów połączonych klejem karbamidowo – formaldehydowym. Sklejka bukowa w opracowaniu całobukowym lub w kombinacji świerk, topól, buk. Sklejka bukowa wykorzystywana jest do produkcji meblowej i stolarskiej.
Prezentacja firmy: DYAS.EU, a.s.
Wysłać wiadomość Sklejka bukowa
Klimatyzacja ścienna

Klimatyzacja ścienna

Ścienna klimatyzacja i wentylacja – sprzedaż, montaż i serwis. Dostawy i montaż ściennej klimatyzacji i wentylacji – klimatyzatory FUJITSU, TOSHIBA, MIDEA i KARMA. Ścienna klimatyzacja i wentylacja – nasza tradycja i gwarancja.
Prezentacja firmy: MEDICASTO servis, s.r.o.
Wysłać wiadomość Klimatyzacja ścienna
Armatura do gazu

Armatura do gazu

Zawory bezpieczeństwa z membraną ( armatura do gazu ) są przeznaczone do sterowania przepływem gazu w rurach. Dostępne są kulowe zawory (2 pozycje – otwarte x zamknięte ) bez napięcia zamknięte ( NC ) armatura gazowa przeznaczona do awaryjnego odcinania gazu przed kotłowniami i palnikami.
Prezentacja firmy: ARMAGAS s. r. o.
Wysłać wiadomość Armatura do gazu
Ocynkowane szklarnie ogrodowe

Ocynkowane szklarnie ogrodowe

Oferujemy wysokiej jakości ocynkowane szklarnie ogrodowe. Ocynkowane szklarnie ogrodowe produkujemy w różnych wersjach i różnej wielkości według wymagań klienta. Ocynkowane szklarnie ogrodowe są odpowiednie zarówno dla drobnych działkowiczów jak i dla wymagających hodowców.
Prezentacja firmy: LIMES Litomyšl s.r.o.
Wysłać wiadomość Ocynkowane szklarnie ogrodowe
Domy Kanadyjskie

Domy Kanadyjskie

Domy kanadyjskie, domy jednorodzinne, domy wczasowe, obiekty wypoczynkowe, ciesielstwo, produkcja obiektów ekologicznych oraz bardzo estetycznych. Domy kanadyjskie odznaczają się bardzo dobrymi właśnościami izolacyjnymi. Wszystko budujemy w stylu domów kanadyjskich z okrąglaków o średnicy 25 – 45 cm.
Prezentacja firmy: Kanadské sruby s.r.o.
Wysłać wiadomość Domy Kanadyjskie
Elektryczne ogrzewanie podczerwone

Elektryczne ogrzewanie podczerwone

Elektryczne ogrzewanie podczerwone, promieniujące panele sufitowe Ecosu, Podczerwone ścienne panele MR marmurowe, Podczerwone ścienne panele GR szklane, promieniujące konwektory Aixance, maty grzewcze Ecofloor, folie podłogowe i sufitowe Ecofilm, regulacja elektrycznego ogrzewnia podczerownego.
Prezentacja firmy: ELEKTROSERVIS Hodr a spol., s.r.o.
Wysłać wiadomość Elektryczne ogrzewanie podczerwone
Ścianki szczelne

Ścianki szczelne

Wykonujemy szalowanie jam przy pomocy ścianek szczelnych larsen typu IIIn, VL 604 łącznie z uszczelnieniem, zapewnieniem ich stabilności kotwicami gruntowymi bądź konstrukcemi rozpierającymi. Ścianki szczelne larsen – baranice z pontonów, w wykluczeniach, ciasnych relacích, z wielką futrówką żurawia.
Prezentacja firmy: GEOSTAV spol. s r. o.
Wysłać wiadomość Ścianki szczelne
Fundamentowanie budowli

Fundamentowanie budowli

Oferujemy specjalne fundamentowanie budowli: pale szerokiego profilu, pale CFA, przewiercane ściany palowe do szałowania jam i zapewniania stabilności zbocz i osunięć, odwierty konsolidacyjne żwirowo-piaskowe, podstawy palowe ścian przeciw hałasowych, projekty fundamentowania budowli.
Prezentacja firmy: GEOSTAV spol. s r. o.
Wysłać wiadomość Fundamentowanie budowli
Nowoczesne kuchnie

Nowoczesne kuchnie

Nowoczesne kuchnie wykonane z egzotycznych laminatów, z krawędziami z aluminium. Nowoczesna kuchnia od profesjonalnego projektu po kompletne wykonanie. Stosowane materiały oraz technologie spełniają wszelkie wymagania techniczne i estetyczne kładzione na zestawy kuchenne.
Prezentacja firmy: PELC kuchyně
Wysłać wiadomość Nowoczesne kuchnie
Ściany składane

Ściany składane

Ściany składane MILT ESPERO umożliwiają szybkie rozdzielenie większych przestrzeni na mniejsze pomieszczenia. Są podwieszane na szynie sufitowej, zaś łatwo przesuwają się przy pomocy łożysek z panelami. Ściany składane MILT spełniają wysokie wymagania designowe i dźwiękochłonne.
Prezentacja firmy: MILT s.r.o.
Wysłać wiadomość Ściany składane
Przestawne ściany działowe

Przestawne ściany działowe

Przestawne ściany działowe MILT & MILT DESIGN spełniają wymagania designowe i dźwiękochłonne. Są wręcz idealne do zastosowania w przestrzeniach biurowych, można je łatwo przemieszczać. Przestawne ściany działowe można dostarczyć w jakimkolwiek rozmiarze oraz rodzaju opracowania.
Prezentacja firmy: MILT s.r.o.
Wysłać wiadomość Przestawne ściany działowe
Obłożenia kamienne

Obłożenia kamienne

Produkujemy obłożenia kamienne najwyższej jakości. Do produkcji kategorii Imit Color korzystamy z najnowszych elementów technologicznych, które szanują ochronę środowiska naturalnego. Obłożenia kamienne Imit Color wykonamy dla Was w jakimkolwiek wykonaniu kolorowym także na zamówienie.
Prezentacja firmy: IMIT spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Obłożenia kamienne
Kamień okładzinowy

Kamień okładzinowy

Kamień okładzinowy jest wyprodukowany ekologicznie z wykorzystaniem oryginalnej technologii. Kamień okładzinowy jest komorową okładziną betonovą, oryginalną i doskonałą kopią materiałów naturalnych. Okładziny z kamienia sztucznego oferujemy w licznych odmianach.
Prezentacja firmy: IMIT spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Kamień okładzinowy
Elektryczne kaloryfery akumulacyjne

Elektryczne kaloryfery akumulacyjne

Elektryczne kaloryfery akumulacyjne są ekologiczne. Ogrzewanie akumulacyjne nie wymaga żadnych rozprowadzeń lub nowy kocioł, wystarczy tylko prąd elektryczny. Instalacja jest prosta i szybka. Elektryczne kaloryfery akumulacyjne można regulować za pomocą termostatu.
Prezentacja firmy: S-RADIATORY s.r.o.
Wysłać wiadomość Elektryczne kaloryfery akumulacyjne
Energooszczędne kaloryfery

Energooszczędne kaloryfery

Energooszczędne kaloryfery to ekologiczne i mało wymagające urządzenia grzewcze, zbudowane jako kaloryfery akumulacyjne z deską ceramiczną. W ciągu jednej godziny ogrzewania pracuje ciało grzejne tylko około 15 minut. Optymalną moc ogrzewania według zapotrzebowania można nastawić termostatem.
Prezentacja firmy: S-RADIATORY s.r.o.
Wysłać wiadomość Energooszczędne kaloryfery
Kombinowane kotły na drewno, pellety i olej

Kombinowane kotły na drewno, pellety i olej

Nowy szereg kombinowanych kotłów umożliwia ekologiczne spalanie drewna na podstawie generatorowego gazowania w kombinacji z palnikiem na pellety lub olej. Kombinowany kocioł umożliwia według rodzaju zmienianie opału, opalamy pelletami lub olejem według tego, jaki palnik do kotła zabudujemy.
Prezentacja firmy: Jaroslav Cankař a syn ATMOS
Wysłać wiadomość Kombinowane kotły na drewno, pellety i olej
Kotły do gazyfikacji

Kotły do gazyfikacji

Produkujemy kotły do gazyfikacji na drewno, kombinowane kotły do gazyfikacji na węgiel i drewno, kotły do gazyfikacji na węgiel czarny, kotły na pelety, kombi kotły na drewno, gaz ziemny, ETO i pelety.
Prezentacja firmy: Jaroslav Cankař a syn ATMOS
Wysłać wiadomość Kotły do gazyfikacji
Kotły na paliwo stałe

Kotły na paliwo stałe

Firma Atmos jest obecnie jednym z największych producentów europejskich, którzy produkują kotły na paliwo stałe. Kotły na paliwo stałe Atmos dzięki swojej dobrej działalności, jakości oraz bardzo dogodnej cenie wywoławy wielkie zainteresowanie wśród użytkowników drewna opałowego oraz instalaterów.
Prezentacja firmy: Jaroslav Cankař a syn ATMOS
Wysłać wiadomość Kotły na paliwo stałe
Spawanie konstrukcji stalowych

Spawanie konstrukcji stalowych

Podczas spawania kosntrukcji stalowych stosujemy najnowocześniejsze technologie, dzięki którym zaspokoimy nawet najbardziej wymagających klientów i jednocześnie utrzymamy prym w technologii spawania kosntrukcji stalowych, precyzyjnością i dokładnością spawania.
Prezentacja firmy: BISO - Keibel s.r.o.
Wysłać wiadomość Spawanie konstrukcji stalowych
Verner

Verner

Spółka Ponast poszerzyła swe szeregi produktów o kotły gazyfikowane na kawałki drewna Verner. Podane kotły dostępne są w dwu wersjach - 25 kW pod oznaczeniem Verner 25D i Verner VN 25D oraz 45 kW pod oznaczeniem Verner V45 i Verner VN45.
Prezentacja firmy: PONAST spol. s r. o.
Wysłać wiadomość Verner
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.