Budowa i nieruchomości

Tutaj 40 znajdują się sekcje w których jest 142 podsekcji
 
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje produkty 5170 w sumie 631
Ogród zimowy z drewna

Ogród zimowy z drewna

Ogród zimowy z drewna to wysokiej jakości ogród zimowy nadający się do całorocznego mieszkania. Nasz ogród zimowy jest realizacją Państwa indywidualnych wyobrażeń, zapewniamy również komputerową symulację graficzną.
Prezentacja firmy: MTM Bezuchov s.r.o.
Wysłać wiadomość Ogród zimowy z drewna
Ściany akustyczne

Ściany akustyczne

Projektujemy i realizujemy ściany akustyczne z celem ochrony obywatel, którzy zamieszkali w pobliżu dróg, autostrad czy torów kolejowych. Ściany akustyczne tworzą barierę z desek gumowych i prefabrykowanych elementów betonowych czy stalowych.
Prezentacja firmy: REGUTEC, s.r.o.
Wysłać wiadomość Ściany akustyczne
Izolacja akustyczna torów kolejowych

Izolacja akustyczna torów kolejowych

Zapewniamy niezawodną i efektywną izolację akustyczną torów kolejowych. W tej dziedzinie możemy zaoferować długoletnie doświadczenie, oraz kilkadziesiąt pomyślnie realizowanych projektów.
Prezentacja firmy: REGUTEC, s.r.o.
Wysłać wiadomość Izolacja akustyczna torów kolejowych
Rozbiórka - likwidacja

Rozbiórka - likwidacja

Przeprowadzamy rozbiórki – likwidacje , wyprowadzkę lub przeprowadzkę Waszych technologii produkcyjnych i urządzeń. Opróżnieniem przygotujemy Wasze zakłady produkcyjne do montażu nowych technologii i urządzeń. Rozbiórki - likwidacje oferujemy osobom fizycznym lub różnym spółkom.
Prezentacja firmy: MORKUS Morava s.r.o.
Wysłać wiadomość Rozbiórka - likwidacja
Materiał łączący

Materiał łączący

W dziale materiału łączącego oferujemy szeroki asortyment produktów według norm ČSN, DIN,ANSI. Dostarczamy materiał łączący do kołnierzy takie jak śruby lub nakrętki, to wszystko w kilku możliwych odmianach wytrzymałości.
Prezentacja firmy: ARaPO spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Materiał łączący
Kołnierze szyjkowe

Kołnierze szyjkowe

Sprzedajemy kołnierze szyjkowe i dostarczamy je włącznie z materiałem łączącym, uszczelką jako całościowe złącze kołnierzowe. Ewentualnie można przeprowadzić również ochronne opracowanie powierzchni ( nacieranie, konserwacja, galwanizacja ).
Prezentacja firmy: ARaPO spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Kołnierze szyjkowe
Sklejka z obniżoną palnością

Sklejka z obniżoną palnością

Sklejka z obniżoną palnością Pyroplesk to płyta, której poszczególne warsty są impregnowane specjalnymi roztworami. Roztwory te pełnią funkcję retarderu palenia. Sklejka z obniżoną palnością wyznacza się podwyższoną odpornością na palenie się w porównaniu z powszechnymi sklejkami.
Prezentacja firmy: DYAS.EU, a.s.
Wysłać wiadomość Sklejka z obniżoną palnością
Sklejka bukowa

Sklejka bukowa

Sklejka bukowa tworzona jest z kilku warstw łuszczonych fornirów połączonych klejem karbamidowo – formaldehydowym. Sklejka bukowa w opracowaniu całobukowym lub w kombinacji świerk, topól, buk. Sklejka bukowa wykorzystywana jest do produkcji meblowej i stolarskiej.
Prezentacja firmy: DYAS.EU, a.s.
Wysłać wiadomość Sklejka bukowa
Klimatyzacja ścienna

Klimatyzacja ścienna

Ścienna klimatyzacja i wentylacja – sprzedaż, montaż i serwis. Dostawy i montaż ściennej klimatyzacji i wentylacji – klimatyzatory FUJITSU, TOSHIBA, MIDEA i KARMA. Ścienna klimatyzacja i wentylacja – nasza tradycja i gwarancja.
Prezentacja firmy: MEDICASTO servis, s.r.o.
Wysłać wiadomość Klimatyzacja ścienna
Armatura do gazu

Armatura do gazu

Zawory bezpieczeństwa z membraną ( armatura do gazu ) są przeznaczone do sterowania przepływem gazu w rurach. Dostępne są kulowe zawory (2 pozycje – otwarte x zamknięte ) bez napięcia zamknięte ( NC ) armatura gazowa przeznaczona do awaryjnego odcinania gazu przed kotłowniami i palnikami.
Prezentacja firmy: ARMAGAS s. r. o.
Wysłać wiadomość Armatura do gazu
Ocynkowane szklarnie ogrodowe

Ocynkowane szklarnie ogrodowe

Oferujemy wysokiej jakości ocynkowane szklarnie ogrodowe. Ocynkowane szklarnie ogrodowe produkujemy w różnych wersjach i różnej wielkości według wymagań klienta. Ocynkowane szklarnie ogrodowe są odpowiednie zarówno dla drobnych działkowiczów jak i dla wymagających hodowców.
Prezentacja firmy: LIMES Litomyšl s.r.o.
Wysłać wiadomość Ocynkowane szklarnie ogrodowe
Domy Kanadyjskie

Domy Kanadyjskie

Domy kanadyjskie, domy jednorodzinne, domy wczasowe, obiekty wypoczynkowe, ciesielstwo, produkcja obiektów ekologicznych oraz bardzo estetycznych. Domy kanadyjskie odznaczają się bardzo dobrymi właśnościami izolacyjnymi. Wszystko budujemy w stylu domów kanadyjskich z okrąglaków o średnicy 25 – 45 cm.
Prezentacja firmy: Kanadské sruby s.r.o.
Wysłać wiadomość Domy Kanadyjskie
Elektryczne ogrzewanie podczerwone

Elektryczne ogrzewanie podczerwone

Elektryczne ogrzewanie podczerwone, promieniujące panele sufitowe Ecosu, Podczerwone ścienne panele MR marmurowe, Podczerwone ścienne panele GR szklane, promieniujące konwektory Aixance, maty grzewcze Ecofloor, folie podłogowe i sufitowe Ecofilm, regulacja elektrycznego ogrzewnia podczerownego.
Prezentacja firmy: ELEKTROSERVIS Hodr a spol., s.r.o.
Wysłać wiadomość Elektryczne ogrzewanie podczerwone
Ścianki szczelne

Ścianki szczelne

Wykonujemy szalowanie jam przy pomocy ścianek szczelnych larsen typu IIIn, VL 604 łącznie z uszczelnieniem, zapewnieniem ich stabilności kotwicami gruntowymi bądź konstrukcemi rozpierającymi. Ścianki szczelne larsen – baranice z pontonów, w wykluczeniach, ciasnych relacích, z wielką futrówką żurawia.
Prezentacja firmy: GEOSTAV spol. s r. o.
Wysłać wiadomość Ścianki szczelne
Fundamentowanie budowli

Fundamentowanie budowli

Oferujemy specjalne fundamentowanie budowli: pale szerokiego profilu, pale CFA, przewiercane ściany palowe do szałowania jam i zapewniania stabilności zbocz i osunięć, odwierty konsolidacyjne żwirowo-piaskowe, podstawy palowe ścian przeciw hałasowych, projekty fundamentowania budowli.
Prezentacja firmy: GEOSTAV spol. s r. o.
Wysłać wiadomość Fundamentowanie budowli
Ściany składane

Ściany składane

Ściany składane MILT ESPERO umożliwiają szybkie rozdzielenie większych przestrzeni na mniejsze pomieszczenia. Są podwieszane na szynie sufitowej, zaś łatwo przesuwają się przy pomocy łożysek z panelami. Ściany składane MILT spełniają wysokie wymagania designowe i dźwiękochłonne.
Prezentacja firmy: MILT s.r.o.
Wysłać wiadomość Ściany składane
Przestawne ściany działowe

Przestawne ściany działowe

Przestawne ściany działowe MILT & MILT DESIGN spełniają wymagania designowe i dźwiękochłonne. Są wręcz idealne do zastosowania w przestrzeniach biurowych, można je łatwo przemieszczać. Przestawne ściany działowe można dostarczyć w jakimkolwiek rozmiarze oraz rodzaju opracowania.
Prezentacja firmy: MILT s.r.o.
Wysłać wiadomość Przestawne ściany działowe
Nowoczesne kuchnie

Nowoczesne kuchnie

Nowoczesne kuchnie wykonane z egzotycznych laminatów, z krawędziami z aluminium. Nowoczesna kuchnia od profesjonalnego projektu po kompletne wykonanie. Stosowane materiały oraz technologie spełniają wszelkie wymagania techniczne i estetyczne kładzione na zestawy kuchenne.
Prezentacja firmy: PELC kuchyně
Wysłać wiadomość Nowoczesne kuchnie
Przemysłowe systemy grzewcze

Przemysłowe systemy grzewcze

Projektujemy, produkujemy i instalujemy przemysłowe systemy grzewcze. Wykonujemy projekty i zapewniamy dostawy oryginalnych przemysłowych systemów grzewczych KANTHAL - Fibrothal, Tubothal, Superthal i innych, włącznie z instalacją. Udzielamy kompletne usługi włącznie z serwisem.
Prezentacja firmy: ELSKLO, spol.s r.o.
Wysłać wiadomość Przemysłowe systemy grzewcze
Piec elektryczny do obróbki cieplnej

Piec elektryczny do obróbki cieplnej

Piec elektryczny do obróbki cieplnej metali, m.in. wyżarzania, hartowania, odpuszczania i innych. Piece do obróbki cieplnej oferujemy w wersjach: komorowej, komorowej wózkowej, szybowej, kołpakowej, i w innych specjalistycznych wykonaniach.
Prezentacja firmy: ELSKLO, spol.s r.o.
Wysłać wiadomość Piec elektryczny do obróbki cieplnej
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.